HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Unitysoft

Unitysoft Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. yenilikçi ve deneyimli ekibiyle inovatif teknolojik çözümler ve hizmetler sunan bir yazılım firmasıdır. Unitysoft kurumların dijital dönüşümünde güvenilir iş ortağı olma bilinci ve sorumluluğuyla Türkiye’de yüzlerce başarılı projeye imza atmıştır. 1999’dan beri sektörün önde gelen isimlerinden oluşan uzman bir ekiple, kurumsal yönetim sistemlerinden müşteriye özel çözümlere kadar uçtan uca katma değerli çözümler sunmaktadır.

Logo Yazılım’ın Tiger Premier İş Ortağı ve Windows Çözüm ortağı olan Unitysoft profesyonel kadrosuyla, danışmanlık desteği verdiği şirketlere müşteri memnuniyeti ilkesiyle, Logo Yazılım ürünleri için lisans, proje, eğitim, destek ve özel yazılım konularında değer katan, rekabet avantajı sağlayan, yetkin ve güvenilir çözümler sunuyor.
Web ve mobil uygulamalarda da uzman bir ekiple müşterilerine uzun soluklu olarak hizmet veren Unitysoft; analiz, danışmanlık, planlama, raporlama, proje yönetimi kapsamında katma değerli hizmetler sunuyor. Tüm müşterileri için her zaman ses getirecek, rakiplerce örnek alınacak projeler gerçekleştiren Unitysoft, yazılım ve danışmanlık hizmetleriyle fark yaratan projeleri tecrübeli ekibi ve iş ortaklarıyla hayata geçiriyor. Unitysoft’un müşterileri arasında Cargill, Canon, Rockwell, Toyota Steel Processing Turkey gibi global şirketler bulunuyor.

Adımız Nereden Geliyor?

Unitysoft ismi birlik, beraberlik anlamına gelen “Unity” ile yazılım anlamına gelen “Software” kelimelerinin birleştirilmesiyle oluşturulmuştur. Bizim içinse anlamı; sunduğumuz teknoloji, hizmet ve çözümleri, uzman ekiplerimiz ve müşterilerimizle birlikte; “Unity” ve “Soft” baş harflerinden türettiğimiz ve mottomuz olan “US” ile biz bilinci içerisinde hayata geçirilmesidir.

Vizyonumuz

Satış, karlılık ve nakit akışındaki güçlü performansı ile kurumsal yazılım pazarının yükselen yıldızı olmak.

Misyonumuz

Üretkenlik, verimlilik ve müşterilerle mükemmel ilişkiler geliştirmeye odaklanarak, kurumsal yazılım kategorisinde en iyi hizmeti sunmak.

Stratejik Duruş

Çeviklik, Girişimcilik, Müşteri Odaklılık.

İlkelerimiz

  • Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimizin koşulsuz mutluluğu bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenle ürettiğimiz ürün ve hizmetlerin üstün nitelikli olmasına önem veririz, Müşterilerle yakın ve sıcak ilişki sürdürmek temel prensibimizdir.
  • İş Ahlakı: Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve rakiplerimize karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem veririz. Tüm işlerimizin hukuka, genel iş ahlakı ve prensiplerine uygunluğunu gözetiriz.
  • Güvenilirlik: Unitysoft prensipli ve özverili bir tutum ile iş ortakları için daima güvenilir bir tedarikçi olmayı amaçlar. Unitysoft’un güvenilirliği; dürüstlük ve taahhüt edilen sonuçların zamanında sunulması ile tesis edilmiştir.
  • Verimlilik: Ürün ve hizmetlerimizle, müşterilerimizin işletmelerinde verimlilik artışı sağlamaya odaklanırız. Her sektörün, her işletmenin kendine özgü yapısını ve çağdaş yönetim tekniklerini gözeterek, işletmelerin daha üretken, daha kârlı olabilmesi için gerekli bilişim araç, gereç ve hizmetlerini sunarız.
  • Araştırma Geliştirme: Unitysoft, yeni teknolojilere ilişkin teknoloji bilincinin ve bunlarla ilgili fırsatların tümünün sürdürülmesi doğrultusunda devamlı olarak araştırma ve geliştirme çalışmaları yürütmektedir. Unitysoft, bu çalışmalarının başarıya ulaşması için uygun metotları belirlemekte ve uygulamakta, yeni teknolojilerin geliştirilmesi ve uygulamaya geçirilmesi için katma değer sağlamaktadır.
  • Inovasyon: Unitysoft, asli hedef olarak, yeni bir Bilişim Teknolojisi projesine başlanması düşünülürken ilk akla gelen yetkin kaynak olmayı amaçlamaktadır. Unitysoft’un ayırt edici özelliği, projelerine yönelik yenilikçi yaklaşım yetkinliğidir.
  • Çalışan Memnuniyeti: İnsan unsuru, bilişim teknolojisinin gerektirdiği kaynaklar arasında kilit bir konumdadır. Kaliteli ürün ve hizmetin, nitelikli ve mutlu insanlar tarafından üretilebileceğine inanırız. Bu nedenle, çalışanlarımızın sürekli eğitimine büyük önem veririz. İyi bir gelir düzeyi, kaliteli iş ortamı, katılımcı yönetim ve iş güvencesi sağlayarak; çalışanlarımızın mutlu, üretken, topluma yararlı bireyler olmasını amaçlarız.