Logo Uygulama Danışmanlığı

Logo Uygulama Danışmanlığı

Logo uygulama danışmanlığı hizmetleri kapsamında Unitysoft, bünyesindeki tecrübeli insan kaynakları gücünü ve bilgi birikimini kullanarak firmalara iş uygulamalarına yön verecek seviyede Logo’nun standartlarına uyumlu uygulama danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır. Bu kapsamda, hazır içerikli uygulamalar ve sektörel çözümlerden de faydalanarak uygulama danışmanlık hizmetini zenginleştirmektedir. Danışman sertifikasyonu ve eğitimine verdiği önem ile bu alanda düzenli yatırımlar yapan Unitysoft, Logo uygulama danışmanlık hizmetini, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve bugüne kadar 500’ün üzerinde teslim ettiği proje ve farklı sektörlerde edindiği bilgi birikimi ile müşterileriyle paylaşmaktadır.

Unitysoft, sadece sektörün önde gelen büyük firmalarına değil, aynı zamanda küçük ve orta ölçekli birçok işletmeye, Logo Yazılım çözümlerini tanıtmak, işletmelerinde uygulamaları için Logo Danışmanlık hizmeti vermek ve işletmelerin mevcut uygulamalarını denetlemek için çeşitli danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Unitysoft, sunduğu danışmanlık hizmetleri ile ülke genelinde birçok orta ölçekli işletmenin, iş süreçlerini yeniden yapılandırarak kurum kültürü kazanmalarını ve sektörlerinde faaliyet gösteren büyük firmalarla aynı yazılım çözümlerini kullanmalarını sağlamıştır.

Unitysoft, sektörel deneyimini en iyi iş uygulamaları ile harmanlayarak, firmalara özgün ve katma değer yaratan çözümler üretmektedir. Unitysoft’un gerçekleştirdiği her projede, firmaların gelecekteki ihtiyaçlarını da karşılayacak tasarımlar yapılmakta, yatırımın en kısa sürede geri dönüşünü sağlaması hedeflenmektedir. Unitysoft, sektörlere özel hazırladığı hazır çözümlerle, Logo uygulamalarının şirketlere kısa sürede kolayca entegre edilmesini sağlamaktadır. Unitysoft, sunduğu çözüm ve hizmetlerle şirketlerin sektörlerinde rekabet avantajı kazanmalarına, verimliliklerini artırmalarına ve maliyetlerini azaltmalarına yardımcı olmaktadır.

Unitysoft, Logo Malzeme Yönetimi, Logo Satış Yönetimi, Logo Satın alma ve Logo Sevkiyat Yönetimi, Logo Finans Yönetimi, Logo Duran Varlık Yönetimi, Logo Muhasebe, Logo Üretim Yönetimi, Logo Maliyet Muhasebesi, Logo Planlama Yönetimi, Logo İnsan Kaynakları Yönetimi, Logo Tedarik Zinciri Yönetimi, Logo CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi, Logo Mind İş Zekâsı, Logo Mind Bütçe Yönetimi, Logo Flow ile Netoloji E-Flow İş Akış Yönetimi ve Mobil Uygulamalar alanlarında uygulama danışmanlık hizmeti sunmaktadır.