Olympos T-Pro

Olympos T-Pro

Olympos T-Pro ile Barkodlu Takip Yönetim Sistemi

Üretim Takip Sistemi ve Depo Yönetim Sistemi bir arada!

Logo ürünleriyle entegre çalışan depo otomasyon sistemi Olympos T-Pro, üretim sürecindeki ve tedarik zincirindeki tüm mal hareketlerinin optimize edilmesini ve depolardaki süreçlerin tamamının en iyi şekilde yönetilmesini sağlayarak kârlılığı ve verimliliği artırmaya yardımcı olur.

 

Geniş Modül Seçeneği

Depo otomasyon sistemi Olympos T-Pro çözümü satınalma, üretim, satış, dağıtım yönetimi, etiketleme ve benzer iş süreçlerinin tümünü içerme özelliğine sahiptir. Olympos T-Pro işletmenize özgü tüm süreçlerde verimlilik sağlar. Olympos T-Pro, Mal Kabul, Ambarlar Arası Transfer, Sevkiyat, Mal Toplama, Sayım, Stok Yönetimi ve Üretim Takip olmak üzere geniş bir seçeneği sunar.

 Hızlı Adaptasyon İmkanı

Sağladığı kolay kullanıcı arayüzü sayesinde, öğrenim sürecini minimuma indirerek, uygulamanın işletmeniz içerisinde hızlı bir şekilde kullanıma geçmesini sağlar.

El Terminalleri

Depo otomasyon sistemi Olympos T-Pro ile işlemlerinizi el terminalleri üzerinden barkod teknolojileriyle gerçekleştirebilirsiniz. Kolay kullanımı ve zengin fonksiyonları ile Olmypos T-Pro, mal kabul, sevkiyat, seri/lot işlemleri, üretim, sevkiyat süreçlerinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Uçtan Uca Optimum Yönetim

Siparişin, irsaliyenin ve faturanın karşılaştırılmasını sağlayarak hataların önüne geçen Olmypos T-Pro, hatalı malların sayımını ve tespitini kolaylaştırır. El terminalleriyle barkod okutma özelliği sayesinde depo sayım işlemlerinizi kolaylaştırır. Ayrıca, kayıtlı stoklarınız ve stok sayım verileriniz arasındaki tutarsızlıkları tespit ederek, sayım fark fişlerinizi otomatik olarak oluşturur.

Daha Verimli Depo Süreçleri

Barkodlu el terminali sayesinde insan gücü ile yürütülen tüm süreçlerde iyileştirme sağladığı gibi depo personeli değişim maliyetlerini düşürür. Olympos T-Pro, mal yerleştirme, mal sevkiyatı gibi fiziki operasyonlarınızı hızlandırarak zaman ve işçilik tasarrufu sağlar.

Üretim ve Depo Süreçlerinde Takip Kolaylığı

Olympos T-Pro bir çok sektörde kritik olan Seri / Lot no, son kullanma tarihi, parti gibi bilgileri kayıt altına alarak kolaylıkla izlenebilirliklerini sağlar. Üretim aşamalarınız ve üretiminiz sonunda mamül üretiminlerinizi el terminalleriyle kayıt altına almanızı sağlayan Olmypos T-Pro, ara stokları ve anlık üretim emrinize karşılık üretim miktarlarını izlemenizi sağlar.

.